Відкритий лист керівників шахтарських громад щодо відновлення України

  Ми, керівники шахтарських громад України, прагнемо стати активними учасниками процесів відновлення України та бачимо потенціал наших громад стати справжніми прикладами сталої відбудови. Як і всі українці, від початку повномасштабного вторгнення Росії ми зіштовхуємося з численними викликами в наших громадах, пов’язаними з військовими діями. За останні шість місяців повномасштабної війни […]

Співпраця вугільних регіонів та місцевий розвиток – головне з візиту шахтарських міст на Львівщину

З 16 по 18 червня відбулася робоча поїздка на Львівщину керівництва міст, що входять до Платформи сталого розвитку вугільних міст Донецької області, а також шахтарських міст Луганської та Волинської областей. Основною метою подорожі був обмін кращими практиками розвитку громад, залучення додаткових інвестицій та реалізації інноваційних проєктів.

Україна у списку країн, які займаються справедливою трансформацією вугільних регіонів

У квітні 2021 року міжнародна дослідницька організація World Resources Institute (WRI) додала Україну до списку країн, які займаються темою справедливої трансформації. Це стало можливим завдяки створенню та функціонуванню Платформи сталого розвитку вугільних міст Донецької області.

Українсько-німецький Форум

Українсько-німецький Форум з трансформації вугільних регіонів “Підходи до економічної диверсифікації та співпраці центральних та місцевих органів влади” Обмін досвідом з представниками німецьких вугільних регіонів та міст, узгодження подальших кроків для співпраці. Організовано ГО Germanwatch, Екодія та ЛОПЦ “Альтернатива”

Платформа Європейської комісії “Трансформація вугільних регіонів”, 6-та зустріч робочої групи.

6-та зустріч робочої групи Платформи Європейської комісії “Трансформація вугільних регіонів”(16-17 жовтня 2019). Участь у роботі Платформи Європейської комісії “Трансформація вугільних регіонів”. Виступ міського голови Вугледару на пленарній сесії про досвід створення Платформи сталого розвитку та напрацювання спільних проєктів.